Kişisel Bilgi Güvenliği

BEYMETAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır.

Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması,yayınlanmaması,üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.

BEYMETAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ne ait bu sayfa 256 Bit SSL ile korunmaktadır.  Tüm ödemeler 3D Secure ile korunmaktadır. Bu sayede ödeme işlemleri risksiz bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca KVKK ile uyumlu çalışır ve müşterilerin, çalışanların ve bayilerin kişisel verilerini korunmaktadır.

BEYMETAL ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde ;bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödüyo! Kredi Kartı Güvenli Tahsilat Sayfası
Gelişmiş Esnek Arayüz

DESTEK 7/24

02328772114

oduyo.com.tr

İş Ortaklarımız ve Müşterilerinizden Kolay ve Güvenli Tahsilat

bir Ödüyo! edin